MÖBLER / Bord / Skrivbord 14114135
nr 1411 4135
Skrivbord
1880-tal, bemålat, Bredd: 112 cm. Djup: 61 cm, höjd: 76 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:35:34
700 kr
900 kr